Action Promostands

Konstrukce
Stánky Action se vyrábějí dvěma různými způsoby.

Konstrukce ROBUST: skládání stolku je řešeno kovovými panty na bočních stranách. Pult je velmi stabilní a trvanlivý. Celý stánek může být složen na velikost cca 90x90 cm.

Konstrukce FOLDER: tělo stánku je vyrobeno bez pantů, celé z jednoho kusu speciálního plastu. Stolek lze jednoduše složit do malé tašky. V případě tohoto řešení je přední deska dělená a může být složená na polovinu.Stánek lze lépe transportovat v malé tašce - velikosti cca 50x90 cm.

Stánky Action se vyrábějí ve čtyřech tvarech. Všechny modely stolků mohou být kombinovány do větších skupin.
Action Classic obdélníkový tvar (půdorys), rovný přední štít, lze vyrábět oběma způsoby konstrukcí Robust i Folder.
Action Break lomený , skládací přední díl stolu, vyrábí se pouze v konstrukci Folder.
Action Circle krohuvý model, souvislá přední deska, stánky mohou být sestavovány do větších kruhových sestav.
Action Trio malý trojúhelníkový stolek, obvykle se užívá k rozšíření pracovní plochy pultu.

Konfigurace
Standardní konfigurace "Action STANDARD" sestává z bílého stolku se dvěma vnitřními policemi, horní štít 90x40 cm, dvě skládací plastové tyče a speciální transportní taška. Trvanlivá nylonová taška s kapsami pro rozložené tyče a desky s logy a grafikou je nezbytná pro jednoduchou a bezpečnou přepravu stánku. Všechny desky s grafikou jsou snadno vyměnitelné a ke stánku jsou připevňovány kvalitními montážními suchými zipy 3M.

ACTION SUNNY.  tato konfigurace obsahuje pult a slunečník (místo horního štítu), dvě vnitřní police a transportní tašku. Bílý slunečník o průměru 180 cm je vsazen ke straně pultu.
ACTION MALIBU stejný jako Sunny, ale slunečník je celý pokrytý třásněmi. 
ACTION BAR jednodušší konfigurace - obsahuje pouze stolek bez horního štítu, jednu vnitřní polici a transportní tašku.
ACTION HOUSE stejná konfigurace jako Standard, ale horní štít je nahrazen skládací stříškou s volány, jako markýza. Střecha se staví na čtyři tyče pro lepší stabilitu. Pult se dvěma vnitřními policemi a transportní taška jsou stejné jako u konfigurace Standard.

Všechny stánky Action mají vysokou pevnost a stabilitu. Horní deska pultu je běžně zespodu vyztužena speciálním profilovaným rastrem. Přesto, že jsou všechny díly stánku vyráběny z pouze 3 mm silného plastu, je nosnost horní plochy minimálně 50 kg. 

Shapes of promotional stands Action